O firmie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ROLMAG świadczy szeroko pojęte usługi w sektorze transportowym i budownictwa inżynieryjnego.

Firma ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży budowlanej. Historia Spółki obejmuje produkcję materiałów budowlanych, wydobywcze prace górnicze, roboty ziemne, transport ciężarowy itp.

Obecnie specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym, budowie i remontach infrastruktury drogowej i kolejowej oraz wszelkich robotach ziemnych związanych z budownictwem inżynieryjnym. Rzetelność, profesjonalizm i doświadczenie kadry PW Rolmag, to gwarancja solidnego wykonania każdego zlecenia.

P.W. „ROLMAG” Sp. z o.o. działa na rynku od czerwca 1992 roku. Obecnie wiodącą działalnością realizowaną przez naszą firmę, jest transport towarów na terenie całej Europy. Nasza flota liczy dzisiaj ponad 20 ciągników siodłowych i stale się powiększa. Są to nowoczesne ciągniki marki Mercedes-Benz i DAF o klasie emisji spalin EURO VI.

Jesteśmy rzetelną, nowoczesną i dobrze zorganizowaną firmą realizującą, poza usługami transportowymi, zadania inwestycyjne w zakresie budowy i remontów dróg oraz szlaków i bocznic kolejowych. Realizujemy również usługi w zakresie robót wyburzeniowych i transportu materiałów sypkich samochodami samowyładowczymi. Posiadamy stosowne zezwolenia na transport i zbieranie odpadów.

P.W. „ROLMAG” zatrudnia aktualnie ok. 60 pracowników, a nasza kadra kierownicza, to pracownicy z wieloletnim stażem zawodowym, dobrze przygotowani do realizacji wykonywanych zadań. Wierzymy, że nasze zaangażowanie w pracę, a także stale pogłębiana wiedza, pozwolą nam spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ponad wszystko cenimy uczciwość i zaufanie. Mamy nadzieję, te kilka informacji o naszej Spółce wzbudzi Państwa zainteresowanie i zachęci do nawiązania współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gwarantując wysoką jakość wykonywanych usług.